מ.י.כ.ו.ן יעוץ הנדסי וסוכנויות
הקמת בתי אריזה חקלאיים

הקמת בתי אריזה חקלאיים

מכונות הקמת קרטונים

מכונות הקמת קרטונים

דבקים לתעשיה ולחקלאות

דבקים לתעשיה ולחקלאות

מ.י.כ.ו.ן >אודות >

אודות

חברת מיכון, מנדלביץ' ישי כהן ייעוץ הנדסי וסוכנויות בע"מ הוקמה בשנת 2012 , המשיכה את דרכה של חברת ישי כהן המוכרת בענף, ופועלת בתחום הייעוץ והמכירה של מכונות וציוד מתכלה לחקלאות ותעשייה.

חברת מיכון, בניהולו של אסף מנדלביץ', מתמחה במתן ייעוץ בהקמת בתי אריזה, תכנון קווי אריזה לענף החקלאות ולתעשייה, מכירה ואספקה של מכונות לבתי אריזה ומיון והקמה של בתי אריזה, מכירת מכונות אוטומטיות לקיפול קרטונים לחקלאות ולתעשייה ואספקה של דבקים המיועדים לשימוש חקלאי ותעשייתי.

אסף מנדלביץ' בעל ניסיון עשיר בתחום, עוד מהימים בהם ניהל את חברת ישי כהן לצדו של ישי כהן, מביא לחקלאים הישראלים מענה מלא לצורכיהם השונים– לפני ואחרי מכירה בכל הקשור להקמת בתי אריזה ומיון.

החברה מלווה את החקלאי משלב היוזמה/יזמות להקמת בית אריזה ועד ליישומה בפועל.

 

מחלקת ההנדסה של החברה תייעץ לחקלאי ותיצור עבורו תכנון ייחודי לבית אריזה המותאם בדיוק רב לצרכיו תוך התחשבות באילוצי שטח כגון המקום המיועד לבניית בית האריזה, אילוצי תקציב, אילוצי כוח אדם ובהיבטים ארגונומיים שונים. המיכון לבתי אריזה המשווק על ידי החברה, מביא לישראל את מוצריה של חברת Maf Roda AgroBotics, הנחשבת לחברה הגדולה והמובילה בעולם בתחום הייצור והשיווק של מיכון לבתי אריזה. הצוות המקצועי של מיכון יתקין את המכונות בבית האריזה ויספק שירותי תיקון ואספקת חלפים למכונות באופן מקצועי.

כחלק ממערך הציוד עבור בתי אריזה בתחום החקלאות, ועבור חברות תעשייה יצרניות בישראל בכלל, חברת מיכון משווקת באופן בלעדי מכונות מתקדמות להקמה אוטומטית של קרטונים. גם עבור מכונות אלו החברה מספקת שירות תיקונים וחלפים מלא בכל רחבי הארץ. 

הצוות המקצועי של מיכון עומד לרשות הלקוחות בכל הקשור לייעוץ, תכנון, הקמה ושירות עבור המכונות אותן החברה מספקת,
ומקפיד לתת להם שירות מלא, מדויק ומותאם בדיוק לצרכיהם, תוך הקפדה על מענה ושירות אדיבים ומקצועיים.מבין לקוחותינו

לפתיחת אתר החברה לחץ על הלוגו שלה:

 

 

תוצרת בני אביטן

פירות מטולה

פירות המושב

פירות ברעם

פירות בני דרור

פירות אלפסי

מהדרין

פירות אביב

כרמל מיכלים

ימאתון

ימא

הדרי הגליל והגולן

גרנות

בראשית

בית אריזה שוהם

אפרסמור

best carton

orpaz

קרגל

הדרי ניצנים

מ.י.כ.ו.ן. - מנדלביץ' ישי כהן ייעוץ הנדסי וסוכנויות בע"מ  |   הצורף 5 חולון, 5885633   |   טל. 03-9666069   |    דוא”ל: info@ishco.co.il

הפעל נגישות

בניית אתרים