מ.י.כ.ו.ן יעוץ הנדסי וסוכנויות
הקמת בתי אריזה חקלאיים

הקמת בתי אריזה חקלאיים

מכונות הקמת קרטונים

מכונות הקמת קרטונים

דבקים לתעשיה ולחקלאות

דבקים לתעשיה ולחקלאות

מ.י.כ.ו.ן > הקמת בתי אריזה חקלאיים >

הקמת בתי אריזה חקלאיים

 

ייעוץ ותכנון הנדסי

מחלקת ההנדסה של חברת מיכון עומדת לרשות החקלאי, המבקש להקים בית מיון ואריזה, בכל הקשור לייעוץ בהקמה ובתכנון הנדסי מדויק המתחשב באילוצים ובצרכים של כל לקוח ולקוח.

צוות הנדסה של מיכון מגדיר, יחד עם הלקוח, את מערך הדרישות הייחודי של הלקוח ובוחן את אילוצי המקום בו עומד לקום בית האריזה, אילוצי התקציב, אילוצי כוח האדם, תפוקה נדרשת, סוג הפרי ועוד גורמים רבים, וייצור עבור החקלאי תוכנית הקמה לבית האריזה המתאימה לדרישותיו ועונה במדויק על האילוצים אליהם הוא כפוף.

צוותי ההנדסה של מיכון מקצועיים, קשובים ללקוח, לדרישותיו ולצרכיו ומקפידים לתת לו מענה מלא ומקיף, שיסייע לו לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר ושיתנו לו את המענה המקיף בבואו להקים בית אריזה ומיון: סוגי מכונות, מיקום, תכנון מערכות החשמל ועוד.
לחברת מיכון ניסיון רב בייעוץ ותכנון הנדסי של בתי אריזה לחקלאות, ובתי אריזה

 

ומיון רבים ברחבי ישראל הוקמו בליווי של צוות ההנדסה שלנו. לקוחותינו יעידו כי התכנון והייעוץ בהקמה שקיבלו מידי צוותי ההנדסה של מיכון סייעו להם רבות בהקמה של קווי מיון ואריזה המותאמים עבורם בדיוק רב. לא בכדי אנו ממשיכים ללוות את לקוחותינו במשך שנים לאחר ההקמה.

חברת מיכון מייצגת בישראל, באופן בלעדי את חברת Maf Roda Agrobotics, החברה הגדולה והמובילה בעולם בייצור ובשיווק של מיכון ייעודי לבתי אריזה ומיון. מבחר הפתרונות הרחב שמציעה החברה, מאפשר לצוותי ההנדסה שלנו להציע לחקלאי פתרונות ייחודיים המתאימים בדיוק רב לצרכים ולאילוצים שאובחנו באפיון המקורי.

אנו נשמח להעמיד לרשותכם את הידע וניסיון ההנדסי וההבנה שלנו את תחום בתי המיון והאריזה ולסייע לכם להקים בית אריזה המותאם לצרכים המדויקים שלכם. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר. צוות היועצים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.
line


אספקת מכונות

 

מיכון מספקת ללקוחותיה, מעבר לשירותי ייעוץ ותכנון של קווי מיון ואריזה, מכונות ייעודיות לבתי מיון ואריזה המותאמות בדיוק רב לחקלאי הישראלי לפי צרכיו הייחודיים הכפופים לסוג הפרי הנארז, מגבלות כוח אדם, אופן הפעלת הקווים ומגבלות התקציב.

מיכון מייצגת בישראל, בבלעדיות, את חברת Maf Roda AgroBotics הצרפתית, הנחשבת לחברה הגדולה והמובילה בעולם בייצור, שיווק ומכירה של מיכון חקלאי המיועד לבתי מיון ואריזה. לכניסה לאתר החברה לחץ כאן
חברת Maf Roda Agrobotics, אשר הוקמה בשנת 1962, מספקת ללקוחותיה מגוון מכונות רחב מאוד, הנותן מענה מלא לכל צורכי החקלאי. לחברה סל פתרונות המאפשר לחקלאי להקים קווי מיון ואריזה מאובזרים במיכון מתקדם המותאם לסוג הפרי והטיפול אשר עליו לעבור לפני ובמהלך תהליך האריזה, מבנה כוח האדם המתוכנן בבית האריזה, אופן האריזה ועוד. צוותי המחקר והפיתוח בחברת Maf Roda AgroBotics מקפידים להביא לחקלאים את קדמת הטכנולוגיה בתחום, והמיכון היוצא את שערי החברה נחשב לחדשני ומוביל בענף החקלאות.

 


המהנדסים המנוסים והמקצועיים של החברה מספקים ללקוחות גם פתרונות מותאמים אישית במידת הצורך, ומפתחים אפליקציות ייעודיות עבור צרכים ייחודיים שלהם.
מוצרי החברה זוכים להערכה רבה בענף אודות לאמינות, הטכנולוגיה המתקדמת, וסל הפתרונות המלא של החברה.

 

חברת מיכון, כנציגה של חברת Maf Roda AgroBotics,מעניקה ללקוחות שירות מלא בייעוץ למכירה, באספקה, בהתקנה ובשירות למכונות המיוצרות על ידי חברת Maf Roda Agrobotics.
באמצעות אפיון מדויק של צרכי הלקוח, צוותי ההנדסה של מיכון בישראל, המכירים את המכונות והיכולות של חברת Maf Roda Agrobotics מלפני ומלפנים, בשיתוף עם צוותי ההנדסה של

חברת Maf Roda Agrobatics יביאו לחקלאי הישראלי את החידושים האחרונים בענף וייצרו עבורו קווי אריזה ומיון חדשניים ומתקדמים העונים לצרכיו.

 

כל המכונות הנמכרות על ידי מיכון הן באחריות של החברה ונהנות משירות מקצועי ומהיר במידת הצורך.

 

line

 

שירות וחלפים למכונות בתי אריזה

חברת מיכון היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Maf Roda Agrobotics וחברת TECO SRL ומספקת עבורן חלפים מקוריים לפי דרישה.
בנוסף לחברות הנ"ל מיכון מספקת גם מגוון חלפים נוסף למכונות בענף מתוך מחויבות ללקוחות והיכרות מעמיקה עם המכונות בענף.

לחברת מיכון מחסן המנוהל באופן ממוחשב בצמוד למשרדיה והיא שומרת על קשר ישיר עם החברות בחו"ל בכדי לאפשר אספקת חלפים ללקוחותיה במחירים הטובים ביותר ובזמן הקצר ביותר,
מתוך הבנת האחריות הגלומה במתן שירות למכונות חקלאיות וחשיבות המענה המיידי והמהיר במקרה הצורך.

 

התקנה של מכונות בתי אריזה:
צוותי השירות מטעם חברת מיכון הם אלו האמונים להתקנת ולהרכבת המכונות באתר הלקוח, לבדיקת תקינות ונוחות ההפעלה שלהן. צוותי השירות שלנו ידאגו להדריך את צוות התפעול של החקלאי לעבודה נכונה ויעילה עם המכונות החדשות.

צוותי השירות שלנו יישארו בקשר עם הלקוח מיום ההתקנה ולאורך שלבי הלימוד של הלקוח את המכונה ויעמדו לרשותו ככל שיצטרך.


טיפולים תקופתיים למכונות בתי אריזה:

אחת לתקופה טכנאי השירות שלנו ממליצים ללקוחות החברה לבצע טיפול תחזוקה מונעת למכונות- זאת על מנת לשמור על רמת כשירות גבוהה של המכונה ולשמור על אורך חייה. צוותי השירות של מיכון מבצעים עבור החקלאי את הטיפול במכונות וכך מסייעים לו לשמור על יעילות ותפוקת עבודה תקינות.

מיכון מציעה שירותי מיפוי עבודות תחזוקה מונעת. בעת ביצוע התחזוקה השוטפת, או לחילופין במקרים של תקלות, אנשי השירות של מיכון מבצעים את עבודות התחזוקה יחד עם צוות האחזקה של הלקוחות, זאת על מנת להעביר את הידע ולמקצע את הטכנאים שעובדים על המכונה ביום-יום.

שירות תיקונים למכונות בתי אריזה:
צוותי השירות שלנו מספקים שירות תיקונים מלא למכונות מבית Maf Roda Agrobatics. אנו מודעים לחשיבות של תקינות מכונות בית המיון והאריזה ומבינים כי תקלה עשויה לפגוע בעבודת החקלאי ובתוצרת החקלאית שלרוב "אינה יכולה לחכות". לכן, צוותי השירות שלנו, הפרוסים בכל רחבי הארץ, מקפידים על מתן שירות מהיר, אדיב ועל זמני תגובה קצרים ככל שניתן.

שירות חלפים למכונות בתי אריזה:

בחברת מיכון ניתן להשיג חלפים מקוריים עבור כל מכונות חברת Maf Roda Agrobatics אשר שווקו, בעבר ובהווה, בישראל. צוותי השירות שלנו ישמחו לבצע עבור הזקוקים לכך גם שירות החלפה במידת הצורך.

 
טיפולים תקופתיים למכונות:

 

צוותי השירות של מיכון מבצעים עבור הלקוחות בדיקות וטיפולים תקופתיים למכונות וכך מסייעים להם בשמירה על אורך חיי המכונות, על תקינותן ועל יעילות ותפוקה מירביים.


שירות תיקונים למכונות:

 

צוותי השירות של מיכון, הפרוסים בכל הארץ, מספקים שירות תיקונים מלא למכונות מבית Maf Roda Agrobotics במידת הצורך. אנו עושים את המרב כדי לספק ללקוחותינו שירות מהיר ככל שניתן על מנת שמהלך העבודה התקין במפעל או בבית האריזה לא יפגע.

 

שירות חלפים למכונות:

 

בחברת מיכון ניתן להשיג חלפים מקוריים עבור כל מכונות חברת Maf Roda Agrobotics. צוותי השירות שלנו ישמחו לבצע עבור הזקוקים לכך גם שירות החלפה של החלפים במכונות.


התקנה של מכונות:

 

לאחר אפיון של צורכי הלקוח ורכישת מכונות אוטומטיות לקיפול קרטונים מבית חברת Maf Roda Agrobotics, צוותי השירות של מיכון ידאגו להרכבה והתקנה של המכונות ולבדיקת תקינות ונוחות ההפעלה שלהן תוך התממשקות עם שאר המכונות שבאתר הלקוח. צוותי השירות שלנו ידאגו להדריך את צוות התפעול של הלקוח לעבודה נכונה ויעילה עם המכונות החדשות.

 

 

מ.י.כ.ו.ן. - מנדלביץ' ישי כהן ייעוץ הנדסי וסוכנויות בע"מ  |   הצורף 5 חולון, 5885633   |   טל. 03-9666069   |    דוא”ל: info@ishco.co.il

הפעל נגישות

בניית אתרים